Odkrywam karty, czyli koszty i wyniki moich reklam

W Facebooku siła

Powtarzam to na każdym szkoleniu, że Facebook rządzi. Jest to moja najskuteczniejsza broń w pozyskiwaniu nowych klientów. Mogą nie zgodzić się ze mną jedynie tylko te osoby, które nie potrafią korzystać z dobrodziejstw reklamowych tego portalu. Nie, opcja “promuj post” to dla mnie nie jest prawdziwa reklama. Jest dużo droższa, mniej skuteczna i nie ma wszystkich możliwości, jakie ma np. menedżer reklam.

Skąd to wiem? Sam przeszedłem wiele szkoleń z tej dziedziny, wydałem dużo kasy na szkolenia i zrobiłem już naprawdę dużo reklam. Nie wszystkie były tak samo skuteczne, ale człowiek uczy się na własnych błędach.

Ty masz to szczęście, że możesz uczyć się na moich błędach i zaoszczędzić dużo więcej pieniędzy. Jak tworzyć reklamy uczę w moim kursie, do którego serdecznie zapraszam. Kurs już ruszył, ale jeszcze miejsca dla chętnych mam. Poza tym jest jeszcze kilka bonusów, ale poczytaj sobie na spokojnie tutaj:  Kliknij tutaj, aby zapoznać się z ofertą kursu 

Pewnie zastanawiasz się jakie mam wyniki z tych reklam, ile wydaję i ile kosztuje mnie koszt pozyskania klienta. Wyniki za ostatnie 3 miesiące (od nagrań) zdradzam i omawiam w materiale video poniżej, miłego oglądania.

Jest to zarazem ostatni z tej serii materiałów video. Teraz skupiam się na pracy z osobami, które kupiły kurs. Wspólnie pracujemy do końca roku nad ich salonami, a Ci, którzy wykupili wyższe pakiety, będą mieli moje wsparcie jeszcze długo po kursie. Jak to możliwe? Po prostu wspieram ich przez cały okres trwania kursu oraz określony czas po kursie, dzwoniąc i nadzorując ich efekty.

Nie jest to bowiem kurs, gdzie wrzucam materiały i zostawiam kursantów samych sobie. Wręcz przeciwnie, pracujemy razem na tajnej grupie i mamy ze sobą stały kontakt. Zależy mi na tym, żeby po kursie mieli dużo lepsze wyniki. Będę czuwał nad tym, żeby pracowali i rozwijali się.

Możesz jeszcze do nich dołączyć. Sprzedaż kursu potrwa jeszcze niecały tydzień. Będzie więcej metod pozyskiwania klientów wraz z dokładnym opisem krok po kroku co robić, a przede wszystkim jak tworzyć reklamy na Facebooku, jak lepiej obsłużyć klienta i spowodować, że szerzej otworzy swój portfel plus prawie wszystko o rekrutowaniu i jeszcze wiele innych wartościowych informacji. Kilkanaście godzin materiałów video plus bonusy. Wszystkiego dowiesz się z tej oferty:

https://lepszysalon.pl/

Kliknij i wybierz dla siebie jeden z pakietów.  Polecam Gold i Platinum , gdyż w tych pakietach masz moje wsparcie w trakcie kursu i długo po.

Fakt, że skupiam się teraz na pomocy kursantom, nie znaczy że przestanę pisać i na blogu zapadnie cisza. Niedługo postaram się również zrobić grafik szkoleń takich normalnych, gdzie spotkamy się na sali szkoleniowej.

Jeszcze tylko ogłoszenie parafialne na koniec.

W najbliższy weekend w Warszawie odbędą się Targi Fryzjerskie. Planuję tam być zarówno w sobotę, jak i w niedzielę. Będzie mi miło, jeśli Was tam spotkam. Jeśli gdzieś mnie rozpoznacie to śmiało zaczepiajcie. Najczęściej będzie mnie można spotkać na stoisku Kuriera Fryzjerskiego. Przyjdź i zapytaj o kurs, wszystko wyjaśnię i pomogę podjąć decyzję.

 

Do zobaczenia.