O autorze

Marcin… historia prawdziwa

Od 2009 roku związany jestem z prowadzeniem salonów fryzjerskich. Przez ten czas miałem okazję pomagać w prowadzeniu, współprowadzić oraz prowadzić samodzielnie salon. Musiało dużo czasu upłynąć, żeby pewne rzeczy do mnie dotarły. Jednak perspektywa właściciela to co innego niż perspektywa fryzjera, pracującego w owym salonie.

Podczas mojej przygody z branżą fryzjerską, kilkukrotnie już zmieniałem lokalizację salonu. Miałem przy tym okazję rekrutować i przyglądać się przez ten okres, pracy kilkunastu fryzjerów. Jak się domyślasz, mam swoje przemyślenia na ten temat.  Bardzo chętnie się nimi podzielę. W tym czasie wyciągnąłem masę wniosków, ale wciąż szukam skutecznych metod na osiąganie więcej. Uczę się jak najlepiej prowadzić salon fryzjerski.

Dlaczego blog?

Chciałbym podzielić się tą wiedzą z Tobą, gdyż moim celem jest zmiana na lepsze w branży salonów fryzjerskich i nie tylko fryzjerskich. Jest też dużo do zrobienia z naszą mentalnością. Liczę na Waszą pomoc w tym zakresie. Póki co napotykam więcej przeszkód,  co powoduję, że muszę poszukiwać ciągle jak najlepszych rozwiązań. Natomiast wierzę, że razem znajdziemy odpowiednią drogę i narzędzia by rozwijać się i budować solidny i stabilny biznes. Bo przecież o to też chodzi, prawda? Chodzi o zarabianie pieniędzy. Tak myślałem jeszcze całkiem niedawno.

Co się zmieniło?

Świadomość posiadania biznesu opartego na innych relacjach niż szef i pracownik. Stworzeniu miejsca, do którego fryzjer chce przychodzić, spędza tam miło czas, ma zapewniony świetny klimat, profesjonalne produkty i sprzęt. Ma pracę, za którą jest godziwie wynagradzany, ma szansę się rozwijać i przede wszystkim robi to z pasji. On w zamian będzie wykonywał usługi na bardzo wysokim poziomie. Łatwe to nie jest, ale też nie hiper trudne. Czy jak masz to wszystko, to będziesz się martwił o kasę? Nie, bo ona sama się bardzo szybko pojawi.

Mam nadzieję, że wesprze mnie w tym też duża liczba pasjonatów fryzjerstwa w Polsce. Bo wiem, że tacy są. Macie ogromną wiedzę i doświadczenie, jesteście często niedocenianymi. Jesteście bardzo pozytywnymi osobami, dającymi energię do działania. Wierzę, że razem zrobimy dużo dobrego. Zachęcam do kontaktu.

Rozprzestrzeniajcie tego bloga, dzięki temu dotrze on do tych, którzy tej pomocy potrzebują.

Marcin


⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓⇓

Napisz proszę, co o tym myślisz w komentarzu poniżej, chętnie poznam Twoją opinię.

Możesz też udostępnić wpis na swoim Facebooku, poniżej jest przycisk do tego. Dzięki temu będę mógł dotrzeć z moim przekazem do większej ilości osób. Z góry dziękuje wszystkim klikającym.

Zapraszam także na profil na FB – MartinStonePL